1. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Czwartek Święto św. Andrzeja Apostoła, godz. 1615 spowiedź.
  3. I Piątek od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach, godz. 1600 spowiedź. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. I Niedziela Adwentu  po Mszy św. o 730 zmiana tajemnic. W Adwencie nie ubieramy kościoła kwiatami.
  6. Bóg zapałać za jedną wpłatę na schody i trzy na  ogrzewanie.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Koniec świata czy początek mówi o przyszłości świata oraz Udane i trwałe  ; Gość Niedzielny z artykułami: Jeszcze człowiek czy już maszyna mówi o implantach oraz Co nas łączy a co dzieli dodatek kalendarz na 2024 z apostołami Chrystusa.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobota proszę panie: Zofia Klich, Kamila Klich, Janina Kowal, Iwona Gąsior.