1. Poniedziałek godz. 1540 zbiórka ministrantów z kl. VII, VIII i I średniej w  Wielopolu Skrzyńskim.
  2. Wtorek WSP Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  3. Środa WSP św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek WSP św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego.  Po Mszach  św. zbiórkę do puszek na rzecz remontu Ośrodka Caritas w Myczkowcach.
  6. Bóg zapłać za ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi w potrzebie  zebrano 285 zł.
  7. Bóg zapałać za jedną wpłatę na schody.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Proroctwa Między prawdą a fałszem mówijak rozumieć proroctwa oraz Czy Bóg mówi przez sny?  ; Gość Niedzielny z artykułami: Ubogi- mój dobroczyńca  mówi o potrzebujących w Kościele oraz Ręce pełne roboty. Mały Gość Niedzielny dla dzieci.  Kalendarz Misyjny na rok 2024.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobota proszę panie: Agnieszka Pyra, Zofia Bryda, Helena Jaworek oraz pana Ryszard Stręk.