1. Poniedziałek WSP św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaak i Krystiana, po Mszy św. katecheza kandydatów bierzmowania z kl. VIII.
  2. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek po Mszy św. (godz. 1700) nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. III Piątek WSP św. Elżbiety Węgierskiej,  po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą św. Jana Pawła II.
  5. Sobota WSP bł. Karoliny Kózkównej- patronki Diecezji. W Dębicy Moc Modlitwy Różańcowej- szczegóły plakat. Godz. 1800spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Niedziela składka na cele parafialne.
  7. Bóg zapłać za ofiary do puszek jako pomoc jesienna  dla Seminarium zebrano 302 zł.
  8. Bóg zapałać za jedną wpłatę na schody.
  9. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2024 w cenie25 zł.
  10. Sołtys Nawsia informuje, że IV rata podatku i opłata śmieciowa będzie pobierana od 14 do 17.11.2023 w godzinach 900– 1400 w „Domu Ludowym”.
  11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Rozwodnicy w Kościele mówi co mogą czego nie mogą oraz O suwerenność Niepodległej; Gość Niedzielny z artykułami: Pod waszą obronę  mówi o patronach Polski   oraz Włączenie  w nową rodzinę. Kalendarz Misyjny na rok 2024.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobota proszę panie: Elżbieta Kalisztan, Halina Traciak, Bogusława Żuczek, Wiesława Książek.