1. Poniedziałek po różańcu katecheza kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
  2. Czwartek Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. Piątek WSP św. Leona Wielkiego, po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  4. Sobota WSP św. Marcina z Tours, Narodowe Święto Nieodległości.
  5. Niedziela 12 listopada 2023 r. przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na bliskim Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiary do puszek na pomoc prześladowanym.
  6. Bóg zapałać za cztery wpłaty na schody.
  7. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2024 w cenie 25 zł.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Między życiem a śmiercią mówi kardiochirurgii ratującej życie oraz Jak będzie wieczność; Gość Niedzielny z artykułami: Więcej prostoty  mówi o znaczeniu i rozumieniu męczenników   oraz Rosyjska sieć kłamstwa . Kalendarz Misyjny na rok 2024.
  9. Bóg zapłaćza całoroczną troskę o cmentarz parafianom z Górki Regułowej. O podjęcie tego obowiązku proszę parafian z Kąta
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i grabienie liści. W piątek proszę panie: Alina Komorowska, Beata Marczyńska, Małgorzata Wąs oraz pana Józefa Ochał.