1. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i I piątkiem w poniedziałek i wtorek od godz. 1600.
 2. Środa UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, która rozpoczyna Tydzień  Modlitw za zmarłych. Msze św. w kościele godz.: 730, 1030 na cmentarzu o godz.1400 połączona z procesją za zmarłych. Odpust zupełny za zmarłych  możemy zyskać do 08.11/środy/ spełniając warunki: Komunia św., wyzbycie się przywiązania do grzechu, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencjach Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłego.
 3. I Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.  WSP Wszystkich Wiernych Zmarłych– Dzień Zaduszny. Msze św. godz. 800 w kaplicy cmentarnej, godz. 1700 w kościele. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach  po Mszy św., przez  oktawę Wszystkich Świętych.
 4. I Piątek od godz. 900 odwiedzam chorych. Spowiedź od godz. 1615, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. I Sobota Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz WSP św. Karola Boremusza.
 6. Niedziela po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Zbiórka do puszek jako pomoc jesienna dla seminarium.
 7. Bóg zapałać za jedną wpłatę na schody.
 8. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2024 w cenie 25 zł.
 9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Śmierć jest częścią życia mówi o godnym przeżywaniu żałoby oraz Życie z blizną; Gość Niedzielny z artykułami: Czy Bóg ceni śmierć mówi o znaczeniu i rozumieniu męczenników   oraz Najlepsze przed nami . Kalendarz Misyjny na rok 2024.
 10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i grabieni liści oraz
  w kaplicy cmentarnej . W sobotę proszę panie: Anna Wiśniewska, Elżbieta Książek, Paulina Błażejowska, Lucyna Bujak.

do użytku wewnętrznego