1. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1430
 2. Poniedziałek po nabożeństwie katecheza kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 3. Piątek po nabożeństwie spotkanie KSM-u.
 4. Sobota Świętno Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 5. Niedziela 29.10.2023 o godz. 1800 w kościele parafialnym w Wielopolu Skrzyńskim „Wieczór Chwały”. Jest to dzień liturgicznego wspomnienia poświęcenia kościoła.
 6. 30.10.2023 w Wielopolu Skrzyńskim organizowany jest „Bal Wszystkich Świętych”. Szczegóły na plakacie, warunkiem udziału jest zgoda podpisana przez rodziców (oddać ją do środy, zgody w zakrystii i szkole).
 7. Bóg zapłać za ofiary na Fundacje Nowe Tysiąclecie zebrano 810 zł.
 8. Bóg zapałać za dwie wpłaty na schody.
 9. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2024 w cenie 25 zł.
 10.  Za półtora tygodnia 1 listopada, pamiętamy o uporządkowaniu grobów zadbajmy o opuszczone. Proszę o zabieranie śmieci , koszty wywozu są bardzo duże (1200 zł.) Można pobrać karteczki na wypominki.
 11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Wierzę w Boga. Co to znaczy? mówi o fundamencie naszej wiary   oraz Męczennicy czerwonego reżimu; Gość Niedzielny z artykułami: Święte Wzgórze sporu mówi o wzgórzu świątynnym w Jerozolimie oraz Strach w Ziemi Świętej. Mały Gość Niedzielny dla dzieci. kalendarz Misyjny na rok 2024.
 12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Dorota Rzeźnikiewicz, Małgorzata Bełch, Anna Stręk, Maria Gajewska  Proszę o posprzątanie Kaplicy cmentarnej panie: Emilia Jaworek, Kazimiera Gąsior.

do użytku wewnętrznego