1. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1430
  2. Dzisiaj XXIII Dzień Papieski, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundacje Nowego Tysiąclecia. Dzisiaj pamiętajmy o oddaniu głosu w wyborach, który jest obowiązkiem wobec Ojczyzny troską o Jej kształt.
  3. Poniedziałek WSP. św. Jadwigi Śląskiej po nabożeństwie katecheza kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  4. Wtorek WSP. św. Ignacego Antiocheński.
  5. Środa św. Łukasza Ewangelisty patrona służby zdrowia.
  6. III Piątek WSP. św. Jana Kantego po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z różańcem.
  7. Sobota Msza św. o godz. 700 po różaniec , godz. 1530 DSM.
  8. Niedziela 22 października br. to Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.
  9. Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim zaprasza dzieci do zespołu „Mali Wielkopolanie”, szczegóły w gablocie.
  10. Bóg zapałać za trzy wpłaty na schody.
  11. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2024 w cenie25 zł.
  12. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Więcej niż stypendia mówi o Fundacji Nowe Tysiąclecie która nie tylko jest pomocą finansową oraz Kamyki do mozaiki; Gość Niedzielny .
  13. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę po nabożeństwie (około 745)  proszę panie: Diana Dobek, Ewa Rusin, Małgorzata Długosz, Janina Rzeźnikiewicz..