1. Dzisiaj DZIEŃ ZDROWIA naszego powiatu w Ropczycach bliższe informacje  gablota.
  2. Poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki, Msza św. o godz. 700.
  3. Wtorek WSP. Najświętszej Maryi Panny z Lasalette.
  4. Środa WSP. św. Andrzeja Kim i towarzyszy, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  6. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  7. Sobota WSP.  św. Pio z Pitrelciny.
  8. W pierwszą niedziele października  (01.10) po Mszy św o godz. 1030 procesja Różańcowa. Proszę o przygotowanie ołtarzy:
    • I ołtarz grupa p. Jana Czai
    • II ołtarz   grupa p. Zbigniew Śledziona
    • III ołtarz grupa p. Emila Zych
    • IV ołtarz grupa p. Andrzeja Śledziona
    • V ołtarz grupa p. Józefa Gawron
  9. Bóg zapałać za 3 wpłaty na schody.
  10. Bóg zapłać za otwarte serce dla pielgrzymów: ofiary oraz przygotowanie poczęstunku i posługę.
  11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Kto kradnie nam dzieci mówi co robić gdy dorastające dziecko odchodzi od wiary oraz Nie rezygnuj; Gość Niedzielny z artykułami: Gdy emocje zastępują rozum mówi o brutalizacji życia publicznego oraz Papież nie boi  się pytań.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia .
    W sobotę proszę panie: Maria Kozioł, Dorota Zaręba, Mariola Jaworek, Bernadetta Róg.