1. Poniedziałek po Mszy św. katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 2. Wtorek WSP. Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej.
 3. Środa WSP. św. Jana Chryzostoma nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. Czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Rozpoczyna się Wielki Odpust w Dębowcu.
 5. III Piątek WSP Najświętszej Maryi Panny Bolesnej . W tym dniu jak co roku o godz. 1100 gościmy na  postoju Pieszą Pielgrzymkę Saletyńską do Dębowca- proszę o włączenie się w przygotowanie posiłku. Na  Msze św. zapraszam uczniów klasy VII wraz z rodzicami, po nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i katecheza.
 6. Sobota WSP.  Męczenników Korneliusza i Cypriana. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach diecezji i nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
 7. Niedziela o godz. 15oo Msza św. za Sybiraków  z Nawsia i Szufnarowej w światowy Dzień Sybiraka. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod  pamiątkową tablicą, następnie w Parku Sybiraka spektakl o bł. Natali Tułasiewicz na który serdecznie zapraszam w imieniu społeczności szkoły.. Składka na cele parafialne.
 8. Sołtys Wsi informuje:
  • III rata podatku z opłatą śmieciową będzie pobierana w dniach 11.09-15.09.2023 od 900-1400 w „Domu Ludowym”.
  • Niedziela (17.09.2023) o godz. 1130 odbędzie się zebranie wiejskie /fundusz sołecki, sprawy różne/.
 9. Bóg zapałać za 1 wpłata. (od poniedziałku rozpoczną się prace)
 10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Czy religia jest sprawa  prywatną mówi o przeżywaniu wiary oraz Rozum nie dusi; Gość Niedzielny z artykułami: Młodość stulatka mówi o postawach i kulturze oraz Pismo- źródło słów.
 11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Alicja Bakota, Joanna Chojnacka, Maria Gajewska oraz pana Andrzeja Misiora.

do użytku wewnętrznego