1. Poniedziałek godz. 800 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego zapraszam Grono Pedagogiczne, Rodziców, uczniów. Po Mszy św. o godz. 1800 Koronka do św. Michała Archanioła
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. VIII z  rodzicami, po Mszy św. katecheza.
  3. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu, na Msze św. zapraszam dzieci  klasy III wraz z rodzicami, po katecheza.
  4. Piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z poświęceniem ziarna na zasiew. Po Mszy św. spotkanie KSM-u, zapraszam młodzież, absolwentów szkoły podstawowej.
  5. Szczepienie przeciw wściekliźnie (obowiązkowe) szczegóły w gablocie.
  6. Bóg zapałać za 6 wpłat na schody.
  7. Niedziela o godz. 530  Wielopolu Skrzyńskim wyrusza piesza pielgrzymka do Zawady (udział kandydatów do bierzmowania z kl. VIII).W Markowej  uroczystość beatyfikacji Józefa i Wiktorii Ulmów i ich siedmiorga dzieci.
  8.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Taktyka Matki Bożej mówi o Jasnej Górze oraz Czarnulka z przepiłowanej Góry; Gość Niedzielny z artykułami: Żniwa- czas podsumowań mówi tym co udało się zrobić jak obrodziły pola oraz Markowa wieś -bohaterów. Obok gazet można pobrać bilety wstępy do udziału we Mszy św. beatyfikacyjnej rodziny Ulmów w Markowej ( dokładne informacje na bilecie).
  9. Proszę o wykoszenie trawy na cmentarzu (plac k/kontenera, obok ogrodzenia) oraz ubicie kontenera, uporządkowanie boksów na zieleń.
  10. Bóg zapłać za naprawienie dachu na stodole panom: Mieczysławowi Kiebała i Zbigniewowi Pszonka.
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Elżbieta Sroka, Janowska Dorota, Danuta Strzępek oraz pana Jana Traciak.

do użytku wewnętrznego