1. Poniedziałek WSP.  św. Augustyna.
  2. Wtorek WSP. męczeństwa Jana Chrzciciela.
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. I Piątek od godz. 800 odwiedzam chorych, spowiedź od 1645. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i zbiórka ministrantów.
  5. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Rozpoczyna sie Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie (program w gablocie). Gminne Dożynki w Gliniku rozpoczną się Mszą św. o godz. 1400 w kościele parafialnym.
  7. Bóg zapałać za 7 wpłat na schody.
  8.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Taktyka Matki Bożej mówi o Jasnej Górze oraz Czarnulka z przepiłowanej Góry; Gość Niedzielny z artykułami: Nieznane sprawy Chrzciciela mówi o św. Janie Chrzcicielu oraz Krzyż nad jurtą. Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Wiesława Śledziona, Anna Ptaszek, Jowita Gątarska, Danuta Jarząb.