1. Poniedziałek WSP.  św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  2. Wtorek Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę z poświęceniem wianków . Odpust w Wielopolu Skrzyńskim, po Mszach św. zbiórka do puszek na powodzian w Słowenii.
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. Czwartek WSP. św. Jacka.
  5. III Piątek miesiąca po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II. Przypominam o udziale kandydatów do bierzmowania z obecnej klasy VIII.
  6. Niedziela składka na cele parafialne. W „Domu Ludowym” od 800 do 1600możliwość zapoznania się z projektowanym przebiegiem sieci kanalizacji sanitarnej.
  7. Bóg zapałać za 6 wpłat na schody.
  8.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Z duszą i ciałem w niebie mówi o wniebowzięciu Maryi oraz Jesteście nadzieją na inny świat; Gość Niedzielny z artykułami: Biskup nie musi się wyróżniać wywiad z ks. Bp Arturem Ważnym pochodzącym z Ropczyc oraz Więcej niż Matka.
  9. Bóg zapłać za pomoc  w usunięciu lastryka  ze schodów panom: Ryszard Stręk,  Tomasz Urbanowicz, Piotr Książek, Paweł Przywara oraz ministrantom za pomoc w usunięciu gruzu. Panu Andrzejowi Zych za naprawienie szuflady
    w zakrystii.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Jadwiga Kawa, Edyta Traciak, Natalia Pas oraz pana Piotra Plezia.