1. Poniedziałek WSP. św. Ignacego z Loyoli..
  2. Wtorek WSP. św Alfonsa Marii Liguorgiego.
  3. Środa WSP. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”: nawiedzenie kościoła parafialnego modlitwy Ojcze nasz Wierzę  w Boga; Komunia św; modlitwa w intencji Ojca Świętego.
  4. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź  od godz. 1715.
  5.  I Piątek  WSP. św. Jan Marii  Vianneya. Od godz. 800 odwiedzam chorych, spowiedź od godz. 1700.Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. I Sobota  oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  7. Niedziela Święto Przemienienia Pańskiego. po Mszy św. o 730  zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane przy poświęceniu pojazdów. Zebrano 1415 zł., które odesłano do Kurii referatu misyjnego.
  9. Bóg zapałać za 12 wpłat na schody.
  10. Zmarła Małgorzata Czaja polecajmy Ją Miłosierdziu Bożemu.
  11.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Skąd się wziął Kościół ? mówi o naturze Kościoła  oraz  Niebiańska Bazylika; Gość Niedzielny z artykułami: Ta droga niesie człowieka mówi o istocie i znaczeniu pielgrzymki oraz Miłość nie zna granicy?
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Ewa Czaja. Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek, Janina Kiebała.