1. Środa nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  3. Sobota  Święto św. Marii Magdaleny.
  4. Niedziela  rozpoczyna Tydzień  Św. Krzysztofa po Mszach św. poświęceni pojazdów, zbierane ofiary przeznaczone na pomoc misjonarzom (1 grosz – 1 kilometr)
  5. Bóg zapałać za 6 wpłat na schody.
  6.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Dziedzictwo pierwszego grzechu mówi o grzechu pierworodnym, jego źródle oraz konsekwencjach  oraz  Między niebem a  ziemią; Gość Niedzielny z artykułami: Diabelskie sztuczki mówi o pokusach szatańskich oraz Miasto do życia czy przetrwania ?
  7. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia . W sobotę proszę panie: Bronisława Bujak, Renata Bełko, Alicja Misiorek oraz pana Ryszarda Wlezień.