1. Środa WSP. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Czwartek WSP. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. Sobota  WSP. św. Bonawentury.
  4. Niedziela składka na cele parafialne. Odpust Szkaplerzny w Zawadzie szczegółowy program w gablocie.
  5. Wójt Gminy informuje że w terminie  10.07-12.07.20223 (poniedziałek- środa) w „Domu Ludowym” od 1630 do 1930 można się zapoznać z projektowanym przebiegiem sieci kanalizacji sanitarnej..
  6. Bóg zapałać za 12 wpłat na schody.
  7.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Apostazja i co dalej mówi o formalnym odejściu od Kościoła oraz Dokąd zmierza ludzkość? ; Gość Niedzielny z artykułami: W piątek nie chodzi o mięso mówi o potrzebie i sensie wstrzemięźliwości oraz Na dwa palce ?.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia (proszę o dokładne sprzątanie). W sobotę proszę panie: Małgorzata Śledziona, Joanna Zamorska, Teresa Kocon, Dorota Janowska.