1. Poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła po Mszy św. koronka do św. Michała Archanioła.
  2. Środa nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. I Czwartek WSP. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu, spowiedź od godz. 1715. Godz. 1930 przychodzi na nocleg Grupa  Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki.
  4. I Piątek od godz. 800 odwiedzam chorych. Spowiedź od godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Sobota  WSP. św. Jana  Dukli.
  6. Od 07-09.07.2025 Dni Wielopola szczegóły gablota.
  7. Bóg zapałać za 8 wpłat na schody, proszę o podawanie numeru domu.
  8.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Czy wierzący może wziąć odwet? mówi o miłości nieprzyjaciół oraz Fundamenty ; Gość Niedzielny z artykułami: W piątek nie chodzi o mięso mówi
    o potrzebie i sensie wstrzemięźliwości oraz Czy dzieci potrzebują suplementów?.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia. W sobotę proszę panie: Renata Szymańska, Sylwia Chmiel, Halina Rzeźnikiewicz oraz pana Lesława Śledziona .