1. W miesiącu czerwcu po Mszach św. nabożeństwa z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Środa WSP. św. Ireneusza, nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła Msza św. o godz. 1800, składka na świętopietrze  (przeznaczona na posługą apostolską i charytatywną Papieża).  W tym dniu (29.06.2023) od 900do 1700 w „Domu Ludowym” będą wydawane worki na śmieci oraz kody kreskowe.
  4. I Sobota  oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi Panny.
  5. Niedziela składka na Seminarium Duchowne  , po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic.
  6. Zapisy na 46 Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę- Grupa św. Barbary z Ropczyc. Bliższe informacje tablica ogłoszeń
  7. Bóg zapałać za 10 wpłat na schody, proszę o podawanie numeru domu.
  8.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Kocham cię, bo…  mówi o męskości i kobiecości oraz Akcja wakacje ; Gość Niedzielny z artykułami: Dobrze zainwestowane pięć minut mówi o  sile modlitwy oraz Powracająca fala.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczenia. W sobotę proszę panie: Helena Błażejowska, Katarzyna Zych, Elżbieta Kozioł, Agnieszka Pieknik.