1. Trwa Oktawa Bożego Ciała, codziennie po Mszy św. o godz.1800 procesja Eucharystyczna.
  2. Poniedziałek  godz. 1715 zapraszam chłopców  na spotkanie  przygotowujące do posługi ministranta.
  3. Wtorek WSP. św. Antoniego z  Padwy. Godz. 1000 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego rozpocznie wojewódzkie uroczystości upamiętniające bł. Natalię Tułasiewicz- patronkę polskich nauczycieli.
  4. Środa WSP. św. Michała Kozala, nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek  zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  6. III Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość do mięsa.
  7. Sabota WSP Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela składka na cele parafialne. Na sumie przyjęcie do ministrantów : Eryka Bieszczad, Szczepana Gątarskiego, Mikołaja Gątarskiego, Szymona Zych.
  9. Bóg zapałać za 3 wpłaty na schody, proszę o podawnie numeru domu.
  10.  Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Kiedy traci wiarę ktoś bliski  mówi co robić gdy bliska osoba oddala się od Kościoła oraz Dwa serca jedna miłość, Gość Niedzielny z artykułami: Jak dbać o pamięć mówi o codziennej trosce  oraz W stronę źródła.
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie: Marzena Błoniarz, Teresa Zimny, Maria Janowska i pana Emila Zych.