1. Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła– drugi dzień Zielonych Świątek, Msze św o godz. 800 i 1800. Na godz. 1715 zapraszam chłopców  na spotkanie  przygotowujące do posługi ministranta.
  2. Środa Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. I Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kaplana. Modlimy się o powołania  do kapłaństwa i zakonu. Rozpoczyna sie czerwiec i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1715
  4. I Piątek Święto Rocznicy Poświęcenie Kościoła Katedralnego, od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach. Spowiedź od godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie KSM-u.
  5. I Sobota  WSP. św. Karola Lwangi, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  7. Proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję w Uroczystość Bożego Ciała przy kościele:
    • I Ołtarz  – Górka Regułowa
    • II Ołtarz- grupa Ryszarda Stręk
    • III Ołtarz – Budzisz
    • IV Ołtarz –  grupa  Jana Kalisztana
    • proszę o odłożenie materiałów dekoracyjnych na swoje miejsce, (brudnych o wypranie, uszkodzonych o naprawienie)
  8. Parafia w Brzezinach organizuje wyjazd do Częstochowy 10 czerwca  na czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym. Bliższe informacje gablota.
  9. Schody boczne- wejście od zakrystii wymagają remontu ( zbicie popękanego i opadłego lastryka, położenie trepów z piaskowca, nowe barierki). Aby podołać temu wyzwaniu prosimy o złożenie ofiary 150 zł od rodziny na ten cel.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli Halina Ochał, Kazimierz Bakota, Genowefa Książek pogrzeb- wtorek godz. 1500  polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.
  11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Czy można zrozumieć Kościół bez Maryi  mówi o  zdrowej pobożności maryjnej  oraz Boża odpowiedź, Gość Niedzielny z artykułami: I ty jesteś charyzmatykiem mówi o darach Ducha Świętego oraz Sprawa Parakleta. Nowe pismo Niedzieli MAGAZYN w  cenie 15 zł. zawiera wiele ciekawostek mówi też o św. Ricie.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie: Monika Kiebała, Leokadia Kiebała, Lucyna Pszonka oraz pana Romana Szczepkowicz.