1. Miesiąc maj w tygodniu nabożeństwo po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Msza św.
  2. Poniedziałek godz. 1715 zapraszam chłopców rozpocznie się przygotowania do posługi ministranta.
  3. Środa WSP. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  4. Piątek WSP  św. Filipa Nereusza. Dzień wdzięczności naszym Mamom. W  nabożeństwie Majowym   modlimy się o bł. Boże i zdrowie dla naszych Mam a dla zmarłych  o szczęście wieczne.
  5. Sobota  godz. 1800 spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego pamiętajmy o przyozdobieniu naszych domów zielonymi gałązkami, składka na cele parafialne. Kończy się Okres Wielkanocny, przypominam o przykazaniu kościelnym mówiący o obowiązku spowiedzi wielkanocnej. VI Diecezjalna pielgrzymka  Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu /28.05.2023/, szczegółowy program w gablocie.
  7. Parafia w Brzezinach organizuje wyjazd do Częstochowy 10 czerwca  na czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym. Bliższe informacje gablota.
  8. Bóg zapłać za dar ołtarz okazji I Komunii św. w wysokości 1400 zł. ( został przeznaczony na odnowienie zakrystii kapłańskiej) oraz za dar dzieci dla dzieci na misjach 800 zł.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Wspomożycielka  mówi o pomocy Maryi gdy sami się zagubimy oraz Co będzie po śmierci?, Gość Niedzielny z artykułami: Ciało jest dobre- Jezus  w niebie  je ma mówi o ciele uwielbionym oraz Rozwód a sakramenty. Mały Gość Niedzielny dla dzieci  mówi o Niedzieli u mamy i wiele ciekawostek.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i otoczenia. W sobotę proszę pnie: Magdalena Chmiel, Ewelina Bieszczad, Grażyna Śledziony, Renata Smykla.

do użytku wewnętrznego