1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii św. W czasie Mszy św. o godz. 1030 czternaście dzieci z klasy III  po raz pierwszy przyjmą  Komunie św . Polecajmy ich oraz rodziny w modlitwie Panu Bogu przez pośrednictwo Św. Andrzeja Boboli. Rozpocznie się Biały Tydzień.
  2. Miesiąc maj w tygodniu nabożeństwo po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Msza św.
  3. Wtorek ODPUST PARAFIALNY ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Msze św. o godz. 800 i 1800. Po Mszy św. o godz. 1800 procesja eucharystyczna (feretrony, strażacy do niesienia baldachimu, dzieci komunijne). Odpust to święto  naszej parafii udział we Mszy św., powstrzymajmy się do prac niekoniecznych.
  4. III Piątek, po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z majówką., rozpoczęcie Nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  5. Sobota w Rzeszowie święcenia diakonatu o godz. 1000 polecamy Panu Bogu w modlitwie kandydatów . W sobotę 20 maja o godz. 19.00 na rynku w Wielopolu Skrzyńskim, odbędzie się plenerowy koncert pt. „Przechadzka po Wielopolu”. Szczegóły w mediach społecznościowych i na plakacie.
  6. Niedziela uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka na diecezjalne Radio VIA.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Żarty się skończyły mówi o łasce uzdrowienia oraz Polska oglądana z nieba, Gość Niedzielny z.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i otoczenia. W sobotę proszę pnie: Jolanta Łuszcz, Maria Rębisz, Agnieszka Burdzy, Zenona Zych.

do użytku wewnętrznego