1. Miesiąc maj w tygodniu nabożeństwo po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Msza św..
  2. Poniedziałek Uroczystość św. Stanisława patrona Polski
  3. Sobota spowiedź przed I Komunią św. dzieci oraz ich rodzin od 930 do 1015.
  4. Niedziela 14 dzieci z klasy III  przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 1030. Polecamy je Panu Bogu za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli.
  5. Próby dzieci  klasy III po nabożeństwach.
  6. 11 maja tj. Czwartek godz. 1700 w Wielopolu Skrzyńskim 68-ma rocznica pożaru Baraku Szkolnego. Dokładne informacje gablota.
  7. II rata podatku i opłata śmieciowa będzie pobierana w „Domu Ludowym”  od 11.05- 16.05.2023, godziny od 900 do 1400.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek z ubiegłej niedzieli  zebrano 846 zł.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Po co nam objawienia mówi o objawieniach maryjnych oraz Początek Świata kto ma rację, Gość Niedzielny z artykułami: Opowieść o świetle mówi o tym jak nie zepsuć dziecku I Komunii oraz Spowiedź generalna ?.  Pojawił się Mały Promyczek Dobra  dla przedszkolaków i Promyczek Dobra dla uczniów szkoły podstawowej w cenie 6 zł.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę po spowiedzi proszę rodziców dzieci klasy II.