1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Poniedziałek WSP św. Józefa Rzemieślnika patrona ludzi pracy. Rozpoczyna się miesiąc maj w tygodniu nabożeństwo po Mszy św. Niedziela godz. 1500 po Msza św.
  3. Wtorek WSP. św. Atanazego, dzień flagi pamiętajmy o wywieszeniu flagi jako wyraz miłości do Ojczyzny,  dumy że jestem Polakiem. Po nabożeństwie majowym próba klasy IV.
  4. Środa Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski- Głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 730 i 1030 po nabożeństwo majowe.
  5. I Czwartek WSP. Floriana, modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź od godz. 1700, zapraszam uczniów klasy IV rodziców. Po majówce próba klasy IV
  6. I Piątek  od godz. 900 odwiedzam chorych, spowiedź od 1645. Po Mszy św nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z majówką i spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, oddajemy cześć Niepokalanemu  Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Rocznica I Komunii św. po nabożeństwo Majowe.
  9. W dniach od 23 do 25 czerwca pielgrzymka do Gietrzwałdu., informacje z telefonem kontaktowym gablota.
  10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Zacznijmy od siebie mówi o trosce o powołania oraz Wszystko przed nami, Gość Niedzielny z artykułami: Ta Królowa nie abdykuje? mówi o szczególnej opiece Maryi oraz Mord.
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie: Halina Mucha, Krystyna Traciak, Agnieszka Rębisz, Dorota Kocoń

do użytku wewnętrznego