1. Poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, na Mszę św. zapraszam dzieci z kl. III i rodziców po 2 katecheza.
  2. Wtorek Święto św. Marka Ewangelisty.
  3. Środa nowenna do Maki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek na Msze św. zapraszam dzieci z kl. III i rodziców, po 3 katecheza.
  5. Niedziela po Mszach św. zbiórka do puszek jako pomoc w trudnej sytuacji (dom grozi zawaleniem) potrzeba hojności serca by na zimę zapewnić schronienie.
  6. Jałmużna wielkopostna – skarbonki (40 sztuk) w wysokości, 941,42 zł.- przekazano do Caritas Diecezji.
  7. Bóg zapłać za 1 wpłatę na gaz II rata.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami : Przekroczenie granic mówi o agresywnych zrachowaniach nastolatków oraz Statystyki nie są najważniejsze, Gość Niedzielny z artykułami: Co zmienia chrzest ? mówi o przemianie oraz Radykalni.
  9. Proszę o uporządkowanie boksów na zielone odpady na cmentarzu i przygotowanie kontenera do wywozu /pełniących dyżur/.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie: Iwona Misiorek, Beata Bieś, Krystyna Pyc, Renata Szkotnicka