1. Antyfona na dzisiejszą  niedziele rozpoczyna się od słowa „Laetare„. Uświadamia ona nam ,że Wielkanoc już jest blisko. Dlatego kolor szat liturgicznych różowy.
 2. Poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
 5. Sobota Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień Świętości Życia. Módlmy się o ochronę ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Tradycyjnie jest to czas, w którym podejmuje się dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego( deklaracje do pobrania na stoliku obok gazet). 25 marca br. minie 31 lat od utworzenia diecezji rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach i całej wspólnocie Ludu Bożego.
 6. Niedziela składka na kwiaty do grobu Pańskiego. Po mszach św. uczniowie naszej szkoły będą rozprowadzać stroiki wielkanocne (dowolne ofiary). Ofiary ze sprzedaży na cele szkoły.
 7. Próby przed bierzmowaniem w Brzezinach: czwartek 1800 , piątek 1815, sobota 1600. SPOWIEDŹ dla kandydatów, rodzin, świadków w piątek od godz. 1600.
 8. Proszę o przygotowanie:
 9. Ciemnicy grupę p.  Zbigniew Rymut
 10. Grobu Pańskiego parafianie z Górki
 11. Na stopniu komunijnym, są do nabycia Baranki Wielkanocne w cenie 7 zł.
 12. Bóg Zapłać za  2 wpłaty na gaz w tym jedna – II rata.
 13. Starostwo informuje, że Biuro Rzeczy znalezionych poszukuje właścicieli znalezionych pieniędzy, bliższe informacje gablota.
 14. Prasa Niedziela  z artykułami: Męska twarz Kościoła mówi o inspiracjach św. Józefa oraz Dachau, czyli piekło na ziemi. Gość Niedzielny z artykułami: Chodzi o człowieka mówi o katolikach we współczesnym  społeczeństwie oraz Piekło samotności.
 15. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . Bóg zapłać kandydatom do bierzmowania z kl. VIII za porządki przy wokół kościoła na 15  było tylko 8. W sobotę proszę panie:  Danuta Rymut, Alfreda Rymut, Monika Bożek, Wiesława Chmiel.

do użytku wewnętrznego