1. Poniedziałek zapraszam rodziców i kandydatów do bierzmowania klasa VIII, poświęcenie i wręczenie krzyży.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek 16 dzień miesiąca po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela składka na cele parafialne.
  6. 22 kwietnia 2023 r. w Rzeszowie,odbędą się  obchody 30-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej.
  7. Bóg Zapłać za pomoc Misjom zebrano 402 zł.,  zostały przekazane do referatu misyjnego Kurii.
  8. Bóg Zapłać za  4 wpłaty na gaz- II rata.
  9.  Prasa Niedziela  z artykułami: Przed nami Rok Święty mówi o modlitwie w Roku Jubileuszowym oraz Odmieniły naszą codzienność. Gość Niedzielny z artykułami: Nadnaturalna naturalność mówi o Jezusie która nas przemienia oraz Chciałem zdobyć życie wieczne.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie:  Maria Błaś, Maria Pyc, Katarzyna Boś, Iwona Pyc.