1. Wtorek SWP. św. Jana Bosko.
  2. I Czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromniczej, dzień życia konsekrowanego, składka na zakony kontemplacyjne. Msze św. o godz. 8oo i 1700 z poświęceniem gromnic. Spowiedź pół godziny przed  Mszą św.
  3. I Piątek od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach, spowiedź od godz. 1600. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie  KSM-u.
  4. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Niedziela zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 730, składka na cele diecezjalne.
  6. Starosta Powiatu Rpczycko-Sedziszowskiego zachęca od bezpłatnego programu „Opieka wytchnieniowa” dotyczy opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Bliższe informacje gablota ogłoszeń.
  7. Bóg Zapłać za 1 wpłatę na gaz.
  8.  Prasa Niedziela  z artykułem Matka ofiarowująca mówi o Maryi, którą nas broni oraz O apostazji z innej strony niż moda .Gość Niedzielny z artykułami: Sakrament ratunkowy mówi o spowiedzi oraz W cieniu proroctwa Symeona
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Maria Kiebała, Lucyna Szypuła, Bernadetta Kowal, Maria Bieszcz. Rozbieranie wystroju świątecznego w sobotę.