1. Poniedziałek jak w każdy 16 dzień miesiąca po Mszy św. nabożeństwo do  naszego patrona św. Andrzeja Boboli.
  2. Środa rozpoczyna się Tydzień Modlitw o  Jedność Chrześcijan.
  3. Czwartek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara patrona naszej Diecezji.
  4. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  5. Bóg Zapłać za 4 wpłaty na gaz.
  6.  Prasa Niedziela  z artykułem Kilka słów o modlitwie w świetle Ewangelii mówi o naturze modlitwy oraz Człowiek człowiekowi darem .Gość Niedzielny z artykułami: Czy musimy mieć wzorce mówi o przyczynach braku wiary oraz  Gdzie kolędnicy tam szczęśliwy dom.
  7. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Marta Ochał, Jolanta Kisiel, Wanda Szetela , Maria Bykowska. Jeżeli jest usterka proszę o zgłoszenie, by można ją usunąć.