1. W pierwszy dzień nowego roku Pańskiego 2023  stajemy obok Matki Bożej, prosząc Trójjedynego Boga o błogosławieństwo dla naszych rodzin, dla Ojczyzny i całego świata. Dzisiejsza uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, ogłoszona  z inicjatywy papieża bł. Pawła VI (list z 1967 r.), jest obchodzona jako Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Świat i ludzkość ciągle potrzebują pokoju. Nie szczędźmy czasu i serca na modlitwę w tej intencji przez wstawiennictwo Maryi – Jej niczego Bóg nie odmawia.
  2. Poniedziałek WSP. św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjansu.
  3. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  4. I Piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego porządek Mszy św. jak w niedzielę, poświęcenie kredy, składka na misje. Po Mszy św.  o godz. 1030 Kolędnicy Misyjni, będą zbierać ofiary do puszek na misje. Godz. 13 Orszak Trzech Króli w Wielopolu Skrzyńskim informacje na plakacie.
  5. Niedziela po Mszy św. o godz. 1500 koncert kolęd w wykonaniu KSM-u z Wielopola Skrzyńskiego pod przewodnictwem p. Grzegorz Piękoś. Będą zbierane dobrowolne ofiary na leczenie Wojtusia.
  6. Bóg Zapłać za 7 wpłat na gaz.
  7. Podstawowe dane za 2022 :
    • dzieci ochrzczonych 9
    • dzieci, które przyjęły I Komunie św. 6
    • młodzież bierzmowana 11 osób
    • sakrament małżeństwa 6 pary
    • rozdano 18  tys. Komunii św
    • 10- 14 osób chorych na I Piątki w domach
    • zmarło 15  osób
  8.  Prasa Niedziela  z artykułem Dokąd zmierza nasz świat? mówi w jakim kierunku zmierza Kościół.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Janina Mucha, Józefa Mucha, Małgorzata Balicka oraz pan Krzysztofa Jajko
  10. Porządek kolędy:
Poniedziałek 02.01.2023 godz.1400  GÓRKA od  p. Małgorzaty i Jana   Jaworek