1. Rozpoczynamy  ADWENT, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. W dni powszednie Adwentu Msza św.  wotywna o Najświętszej Maryi Pannie- Roraty:  od poniedziałku do piątku godz. 1700 w sobotę godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/. Tegoroczne Roraty przeżywam z hasłem ŚWIĘTY DZIADEK JOACHIM , który poprowadzi nas adwentowymi drogami. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w roratniej procesji.  W tym czasie czuwania  nie zapominajmy o potrzebujących – torby miłosierdzia (obok gazet), świece (duże 18 zł., małe 8 zł.)
  2. Środa Święto św. Andrzeja Apostoła.
  3. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź od godz. 1615 (klasy IV, V, VI).
  4. I Piątek od godz. 1000 odwiedzam chorych, spowiedź od godz. 1600. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie KSM-u.
  5. I Sobota WSP św. Franciszka Ksawerego.
  6. II niedziela Adwentu to Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Pamiętajmy w modlitwie o naszych misjonarzach, wspierając Kościół na Wschodzie ofiarami do puszek Po Mszy św. o godz.730 zmiana tajemnic, składka na cele diecezjalne.
  7. Od 03-04.12.2022 w Kantorówce rodzinny weekend, dokładne informacje  tablica ogłoszeń.
  8. Bóg zapłać za dziewiętnaście wpłat na ogrzewanie.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Z miłości czy obowiązku mówi o uczestnictwie we Mszy św. oraz dodatek Bliżej Życia.  Gość Niedzielny z artykułami: Koniec świata!   mówi o apokalipsie dzisiaj oraz Intencja odpustu dodatek kalendarz ścienny 2023-polscy święci.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni . W sobotę proszę panie:  Małgorzata Wąs, Elżbieta Kalisztan, Halina Traciak, Bogusława Żuczek.