1. Poniedziałek WSP Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.
  2. Wtorek WSP św. Cecylii,patronki osób dbających o śpiew i muzykę  kościelną.
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek WSP św. Andrzeja Dung-Lang i towarzyszy.
  5. Niedziela to I niedziela Adwentu rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny. W Adwencie nie ubieramy kościoła kwiatami.
  6. Bóg zapłać za trzynaście wpłat na ogrzewanie.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Zadanie i wartości mówi o prawdziwej wolności oraz dodatek Bliżej Życia.  Gość Niedzielny z artykułami: Jedyny taki Władca  mówi o „władzy” Jezusa oraz Nie z tej ziemi. Mały Gość Niedzielny z tytułem Czekaj i idź za Światłem w środku zdrapka Adwentowa.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni . W sobotę proszę panie: Lucyna Bujak, Alina Komorowska, Ochał Halina i pana Piotra Marczyńskiego.