1. Poniedziałek, po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  3. Czwartek WSP św. Elżbiety Węgierskiej.
  4. III Piątek WSP bł. Karoliny Kózkównej- Patronki Diecezji, po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela Uroczystość Chrystusa króla Wszechświata- ostania niedziela roku kościelnego. Składka na cele parafialne.
  6. Sołtys wsi Nawsie w dniach  od 14.11 do 16.11.2022 w godz. 900– 1400 będzie pobierał IV ratę podatku i opłatę śmieciową w „Domu Ludowym”.
  7. Bóg zapłać za sześć wpłat na ogrzewanie.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Obalamy mity energetyczne mówi korzystaniu z elektryczności i dodatkiem Bliżej Życia.  Gość Niedzielny z artykułami: Kościół  w Polsce, Polska w Kościele  mówi o związku narodu z wiarą oraz Kamienie węgielne.  Kalendarz Misyjny na 2023 dowolna ofiara.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni . W sobotę proszę panie: Maria Gajewska, Anna Wiśniewska, Elżbieta Książek, Paulina Błażejowska. Proszę o uporządkowanie śmieci na cmentarzu (wrzucenie do pustego kontenera: wkładów, plastików i szkła, uporządkowanie boksów na odpady zielone)