1. Poniedziałek, po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.
  2. Środa Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek WSP św. Leona Wielkiego.
  4.  PiątekWSP św. Marcina z Tours. Święto Niepodległości , Msze św. 730  i 1030. Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru (od pokarmów mięsnych) , z racji przypadającego w tym dniu państwowego Święta Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu flag,
  5. Sobota WSP św. Jozafata Kuncewicza.
  6. Niedziela 13 listopada 2022 r. przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka ofiary do puszek na Kościół w Ukrainie.
  7. Bóg zapłać  grupie Józefa Klicha za całoroczny dyżur na cmentarzu parafialnym. Proszę o dyżur  parafian z „Górki Regułowej”.
  8. GOKiW zaprasza na warsztaty teatralne 8 XI . Wójt Gminy i Rada Gminy, GOKiW zaprasza na obchody Święto Niepodległości 11 XI. Dokładniejsze informacje tablica głoszeń
  9. Bóg zapłać za jedną wpłata na ogrzewanie.
  10. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNIKÓW  2023 w cenie 25 zł,.
  11. Prasa katolicka: Niedziela z wymownym tytułem KOCHAM CIEBIE POLSKO i dodatkiem Bliżej Życia.  Gość Niedzielny z artykułami: Podziel się samotnością  mówi o towarzyszeniu i słuchaniu oraz Szedł w paszczę lwa.  Kalendarz Misyjny na 2023 dowolna ofiara.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni oraz grabienie liści. W sobotę proszę panie: Kazimiera Gąsior, Małgorzata Bełch, Dorota Rzeźnikiewicz, Anna Stręk.