1. Poniedziałek  WSP. Najświętszej Maryi z La Salette.
  2. Wtorek WSP. św. męczenników Andrzeja Kim, Pawła Chong
    i towarzyszy.
  3. Środa   Święto św. Mateusza Apostoła, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam rodziców i uczniów klasy VIII
    ( przypominam o deklaracjach).
  4. Piątek WSP św. Ojca Pio z Pietrelciny. Po Mszy św. spotkanie KSM-u zapraszam  absolwentów VIII klasy.
  5. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  6. 23.09.2022  (piątek) zbiórka elektroodpadów na parkingu obok wagonu od strony kościoła do godz. 1500. Dochód przeznaczony na  pomoc Polskim Misjonarzom.  Informacje na plakacie w gablocie.
  7. W pierwszą niedziele października procesja Różańcowa. Proszę
    o przygotowanie ołtarzy:
    • I ołtarz grupa p. Jana Kalisztana
    • II ołtarz   parafianie od drogi na cmentarz do sklepu na górze
    • III ołtarz grupa p. Pawła Gawrona
    • IV ołtarz grupa p. Wiesława Janowskiego
    • V ołtarz grupa p. Józefa Kiebały
  8. Prasa katolicka: Niedziela w cenie 10 zł. z  artykułem Łaska buduje na naturze mówi o sensie i znaczeniu odpoczynku oraz dodatek Bliżej Życia w którym czytamy o spowiedziach  św.  Ojca Pio.Gość Niedzielny z artykułami: Kap, kap płyną łzy. Amen. odpowiada na pytanie czy łzy mogą być modlitwą  oraz Najważniejsze pytanie Kościoła.
  9. Przypominam o dbanie o groby naszych bliskich (trawa koło grobu i chodnik )
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Dorota Janowska, Danuta Strzępek, Alicja Bakota oraz pana Jana Traciak.