1. Poniedziałek po Mszy św. koronka do  św. Michała Archanioła.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna na zasiew. Godz. 1615 zbiórka  ministrantów i lektorów.
  4. Od dzisiaj  03.09-. do 11.09.2022 WIELKI ODPUST W SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ W ZAWADZIE. Szczegółowy program w gablocie.
  5. Prasa katolicka: Niedziela w cenie 10 zł. z dodatkiem Bliżej Życia z wiarą ( ludzkie sprawy, cuda i łaski, wiara rodzina, rozrywka, kącik dla dzieci, przepisy kulinarne, podróże) Gość Niedzielny z artykułami: Katolicyzm podejrzany o przestępstwo mówi o informacjach jeśli by były prawdziwe to zapewne by wzbudziły oburzenie oraz Ułańska fantazja.
  6. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Zofia Kiebała, Katarzyna Bizon, Wiesława Śledziona, Magdalena Czaja.