1. Poniedziałek WSP. męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Od godz. 1700 spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego i pierwszy piątek, będzie dodatkowy spowiednik.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. I Czwartek miesiąca modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Godz. 800 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023.
  4.  I Piątek miesiąca spowiedź od godz. 1715, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. I Sobota WSP św. Grzegorza Wielkiego, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela  po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Godz. 1400  Msza św.- Dożynki Gminne, dokładne informacje na plakatach. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  7. 03.09.2022 tj. sobota obowiązkowe szczepienie psów. Dokładne informacje tablica ogłoszeń.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Uchylamy  tajemnice mówiący o tajemnicach Jasnej Góry oraz Katastrofa na całego  Gość Niedzielny z artykułami: Okno na świat mówi o obrazie Matki Bożej Częstochowskiej oraz Mundek- historia prawdziwa. Mały Gość Niedzielny z licznymi ciekawostkami oraz dodatek ważny spinacz.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Marzena Szydło, Jadwiga Kawa, Edyta Traciak, Natalia Pas.