1. Dzisiaj społeczność naszej szkoły po Mszach św. o godz. 730 i 1030 będzie rozprowadzać wianki zielne.
  2. Poniedziałek Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Odpust w Wielopolu Skrzyńskim.
  3. Wtorek Msza św. o godz. 1800 po nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. Środa WSP św. Jacka, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5.  III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do Jana Pawła II. Przypominam o udziale kandydatów do bierzmowania z obecnej klasy VIII.
  6. Sobota WSP św. Bernarda.
  7. Niedziela składka na cele parafialne.
  8. W ostatnią niedzielę sierpnia /28.08.2022/ Dożynki Diecezjalne w Katedrze. Serdeczne zaproszenie  wieńców z całej diecezji również z naszej parafii.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Wojenne zapisy zakonnicy mówiący o okrucieństwach i wojnie oraz Prawo ma bronić  Gość Niedzielny z artykułami: Pusty grób Maryi mówi o końcu ziemskiego życia Maryi oraz U studni mądrości.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek oraz panów Zbigniew Rzeźnikiewicz, Krzysztof Czaja.