1. Wyruszyła 45. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcam do duchowej łączności z pielgrzymami. Relacje z pielgrzymki codziennie będzie przekazywać katolickie radio „Via”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  2. Poniedziałek WSP. św. Dominika.
  3. Wtorek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stain)- Patronki Europy
  4. Środa Święto św. Wawrzyńca nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek WSP św. Klary.
  6. Niedziela Dożynki Parafialne w czasie Mszy św. o godz. 1030.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Jak stawiać opór pokusie mówiący o jak reagować na pokusę oraz Cały osioł Boga;  Gość Niedzielny z artykułami: Cichy kataklizm mówi o suszy w Polsce  oraz Chciałam walczyć ze smokami.
  8. Bóg zapłać za porządki na cmentarzu.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Dorota Janowska, Bronisława Nieroda, Natalia Pas, Halina Szydło.

do użytku wewnętrznego