1. Poniedziałek WSP św. Alfonsa Marii Liguoriego, po Mszy św. koronka do św. Michała Archanioła. Rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym Kościół wzywa do abstynencji od alkoholu.
  2. Wtorek, możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” (pod zwykłymi warunkami).
  3. Środa  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. I czwartek WSP św. Jana Marii Vianneya, po Mszy św. modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 6:30 spod fary rzeszowskiej wyrusza piesza pielgrzymka do Częstochowy.
  5. I piątek spowiedź od godz. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. I sobota święto Przemienienia Pańskiego. Po Mysz św. modlimy się do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. Niedziela. Po Mszy św. o godz. 7:30 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  8. Dożynki parafialne będą 14.08 o godz. 10:30.
  9. Proszę o wykoszenie trawy na cmentarzu odpowiedzialną grupę.
  10. Zmarł Kazimierz Gąsior, polecajmy go Bożemu miłosierdziu.
  11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Nadzieja czy optymizm mówiący o nadziei chrześcijańskiej oraz Mit bezpiecznego picia alkoholu;  Gość Niedzielny z artykułami: Cuda to nie złuda mówi o cudach, które uświadamiają, że Bóg nie zapomniał o świecie oraz Operacja specjalna.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Bujak Bronisława, Wlezień Ryszard, Bełko Renata, Misiorek Alicja.