1. Środa WSP  bł. Marii Teresy Ledóchowskiej i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Około godz. 18:00 przybędą do naszej parafii pielgrzymi PP przemyskiej. Przyjmijmy ich ze staropolską gościnnością.
  2. I Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Piątek WSP św. Jana z Dukli.
  4. Zmarła Cecylia Śledziona. Pogrzeb w poniedziałek o 16:00. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu.
  5. W dniach od 8 do 10 lipca odbędą się Dni Wielopola. Szczegóły w gablocie.
  6. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami …z ciała i duszy mówi o tajemnicy człowieka oraz Nie czują się bohaterami;  Gość Niedzielny z artykułami: Święte wątpliwości mówiący o rozterkach chrześcijańskich oraz Szczera rozmowa z papieżem.
  7. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Maria Janowska, Elżbieta Śledziona, Albina Wójcik, oraz pana Tomasza Gawor.

do użytku wewnętrznego