1. Wtorek WSP  św. Ireneusz.
  2. Środa  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, składka na świętopietrze.
  3. I Piątek  spowiedź od 1700.Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  6. Urząd Gminny informuje, że w “domu ludowym” w Nawsiu, dnia 30 czerwca od 900 do 1700 będą wydawane worki na śmieci i kody kreskowe.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Jakie czasy, tacy księża ? mówi o kapłaństwie oraz Gdzie jest nasze serce;  Gość Niedzielny z artykułami: Serce haftowane miłością mówi o  sercanka  oraz Skuteczne narzędzie
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Marta Noga, Barbara Siuta, Marzena Błoniarz, Teresa Zimny.