1. Wtorek WSP  św. Alojzego Gonzagi.
  2. Środa  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 1715 próbą kandydatów na ministrantów i DSM-u.
  3. Czwartek  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zakończenie oktawy Bożego Ciała. W czasie Mszy św. przyjęcie do ministrantów i DSM-u. Po procesji błogosławieństwo dzieci.
  4. Piątek  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2021/22 o godz. 800.
  5. Sobota WSP Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o możliwości zyskania pomocy żywnościowej oraz pomocy w składaniu wniosku o +500 (bliższe informacje tablica ogłoszeń).
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Między Tajemnicą a zwyczajem mówi o znaczeniu praktyki pierwszych piątków oraz Strach ma…małpie oczy;  Gość Niedzielny z artykułami: Przynajmniej raz, ale kiedy mówi o  spowiedzi  oraz Cuda szanują wolność; Mały Gość Niedzielny z wyjątkową książeczką na wakacje.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Anna Kiebała, Leokadia Kiebała, Irena Świerad, Lucyna Pszonka.