1. Poniedziałek WSP św. Antoniego z Padwy.
  2. Wtorek WSP bł. Michała Kozala.
  3. Środa  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Po Mszy św.  próba dziewczynek sypiących kwiatki.
  4. Czwartek  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o godz. 900 i 1400. Po Mszy św o godz. 900  procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary. Zapraszam strażaków, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z klasy  VIII itp. ),dzieci I Komunijne w strojach, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystyczna po Mszy św .  ,  w niedzielę po 1030.
  5. III Piątek WSP św. Alberta Chmielowskiego nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Spotkania KSM-u.
  6. Niedziela  składka na cele parafialne.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Między Tajemnicą a zwyczajem mówi o kulcie Eucharystii oraz Czy zabraknie nam węgla;  Gość Niedzielny z artykułami: Chrześcijaństwo zobowiązuje  mówi o  chrzcie  oraz Od pola do stołu
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Jolanta Łuszcz, Zenona Zych, Renata Smykla, Danuta Szczepanik.

do użytku wewnętrznego