1.  Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła- drugi dzień Zielonych Świątek. Msze św. o godz. 800 i 1800. Rozpoczyna się w liturgii okres zwykły.
 2. Środa WSP św. Jadwigi Królowej  godz. 1715 spotkanie kandydatów na ministrantów. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 3. Czwartek  Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 4. Sobota WSP św. Barnaby Apostoła , godz. 1000 spotkanie DSM-u.
 5. Niedziela Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszach św. zbiórka do puszek przeznaczona na służący młodzieży już od 25 lat  Dom Rekolekcyjny bł. Karoliny.  godz. 1500 Koncert Dzieci Rodzicom. Bliższe informacje gablota.
 6. Proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję w Uroczystość Bożego Ciała:
  • I Ołtarz przy szkole – grupa Eugeniusz Pyc
  • II Ołtarz u p. Zenony i Roberta Zych-grupa Zbigniew Rymut                                                 
  • III Ołtarz u p. Heleny i Jana Szaro- Górka
  • IV Ołtarz u p. Teresy i Zbigniewa Śliwa-   Kąt
  • proszę o odłożenie materiałów dekoracyjnych na swoje miejsce, (brudnych o wypranie, uszkodzonych o naprawienie)     
 7. Bóg zapłać za jedną wpłatę na gaz-II rata. (Boś Katarzyna i Grzegorz)
 8. 8 czerwca (środa) w budynku Kultury Oświatowej w Wielopolu Skrzyńskim o godz. 1400 spotkanie   o możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej (bliższe informacje w gablocie).
 9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Na Nią pierwszą zstąpił Duch mówi o Maryji Matce Kościoła oraz Duch Święty wieczni młody dodatek rzeszowski przedstawiający  nowo wyświęconych kapłanów nasze diecezji;  Gość Niedzielny z artykułami: Co z tym węglem mówi o brakach tego surowca oraz „Niepojęta Trójca” na ławie oskarżonych
 10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Maria Rębisz, Agnieszka Rębisz, Dorota Kocoń, Agnieszka Burdzy.

do użytku wewnętrznego