1. Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego po Mszy św.
 2. Poniedziałek o godz. 1715 spotkanie kandydatów na ministrantów
 3. Wtorek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Godz. 1715 spotkanie kandydatów na ministrantów. zakończenie nabożeństwa Majowych.
 4. Środa WSP św. Justyna  godz. 1715 spotkanie kandydatów na ministrantów. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 5. I Czwartek Uroczystość Poświęcenia Kościoła Katedralnego. Spowiedź od godz. 1720 ( klasy III, IV, V), modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Spotkanie LSO o godz. 1700.
 6. I Piątek WSP św. Karola Lwangi i Towarzyszy. Od godz. 1000odwiedzam chorych w domach. Spowiedź od 1700. Po Mszy św. nabożeństwo Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie KSM-u.
 7. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny..
 8. Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pamiętajmy o udekorowaniu naszych domów gałązkami zieleni. Zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 730, składka na cele diecezjalne.
 9. 31 maja (wtorek) o godz. 1000 „domu ludowym” w Nawsiu zebranie członków Banku Spółdzielczego z terenu wsi Nawsie.
 10. Bóg zapłać za jedną wpłatę na gaz-II rata. (r. Chmiel  i Bieszczad)
 11. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami spotkanie Matek mówi o tajemnicy Nawiedzenia oraz Nuda? Nigdy w życiu !, Gość Niedzielny z artykułami: Wróci jak odszedł mówi o wniebowstąpieniu Pana Jezusa oraz Gołąb czy jastrząb ?
 12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Edyta Kurowska, Ewel8na Bieszczad, Magdalena Chmiel, Grażyna Śledziona.

do użytku wewnętrznego