1. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św., w niedzielę o godz. 1500.
  2. Poniedziałek ODPUST PARAFIALNY ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Msze św. o godz. 800 i 1800. Po Mszy św. o godz. 1800 procesja eucharystyczna (feretrony, strażacy do niesienia baldachimu, dzieci komunijne). Odpust parafialny to święto dla naszej wspólnoty, powstrzymajmy się do prac niekoniecznych.
  3. Wtorek o godz. 1715 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  4. III Piątek w czasie Mszy św. poświęcenie i wręczenie modlitewników kandydatom do bierzmowania zapraszam rodziców. Po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego spotkanie KSM-u.
  5. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  6. Niedziela składka na diecezjalne  radio VIA.
  7. Bóg zapłać za dar ołtarza rodzicom dzieci komunijnych oraz młodzieży bierzmowanej. W całości zostanie przeznaczony na odnowienie naczyń liturgicznych.
  8. Bóg zapłać dzieciom komunijnym za dar dla dzieci na misje.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Religia internetowa mówi o szansie nowej ewangelizacji oraz Religia w czasach kryzysu , Gość Niedzielny z artykułami: Potężniejsza od pocisków mówi o sile modlitwy oraz Poznajmy apostołów.. od nowa.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie: Halinę Sroka, Krystyna Pyc, Iwona Misiorek, Beata Bieś.