1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna miesiąc Maj. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św., w niedzielę o godz. 1500.
  2. Poniedziałek WSP św. Atanazego, dzień flagi. Pamiętajmy o wywieszeniu biało-czerwonych flag. Godz. 1710 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza .
  3. Wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Msze św. o godz. 730 i 1030. Na Msze św. o godz. 1030 zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII wraz z rodzicami.
  4. Środa WSP św. Floriana patrona strażaków. Od godz. 1700 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII świadków, rodzin.
  5. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  6. I Piątek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Od godz. 900 odwiedzamy chorych w domach. Spowiedź od godz. 1700.  po nabożeństwie spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota Spowiedź przed I Komunią św. o godz. 930 dla dzieci i ich rodzin.
  8. Niedziela w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii św. W czasie Mszy św. o godz. 1100 sześcioro dzieci z klasy III  po raz pierwszy przyjmą  Komunie św . Polecajmy ich oraz rodzin w modlitwie Panu Bogu przez pośrednictwo Św. Andrzeja Boboli.
  9.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie 2 wpłaty.
  10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Nasz pobożność mówi o polskiej pobożności oraz Jak się modlić w rodzinie , Gość Niedzielny z artykułami:Dlaczego chwalimy majówki mówi o skarbie wiary i tradycji oraz Wszyscy będziemy rodakami
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę godz. 1030 zapraszam rodziców uczniów  z klasy II. Proszę o przygotowanie świątyni ( umycie ścian), wykoszenie trawy.