1. Poniedziałek Święto św. Marka Ewangelisty.
  2. Wtorek Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
  3. Niedziela składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. W czasie Mszy św. po nabożeństwie majowym rocznica I komunii św.
  4. I Komunia św. 08.05.2022 o godz. 11,00. Wtorek 10.05.2022 wizytacja kanoniczna naszej parafii w czasie, której będzie  udzielony sakrament bierzmowania.
  5.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie 4 wpłaty w tym 3 druga rata.
  6. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Gdybym mówił językami mówi o języku w małżeństwie oraz Pytania o przyszłość Polski , Gość Niedzielny z artykułami: Nie poprawiaj Pana Boga mówi o skandalu miłosierdzia oraz Bóg cierpi na wojnie
  7. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i kaplicy cmentarnej . W obecnym tygodniu proszę panie: Bernadetta Mazur, Kazimiera Łuszcz, Teresa Gawron oraz pan Kazimierza Łuszcz.