1. Z racji oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. III Piątek miesiąca po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz modlitwy do św. Jana Pawła II. W czasie Mszy św. poświęcenie i wręczenie Krzyży, kandydatom do bierzmowania z kl. VIII
  3. Niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego ,która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Do kosza przed ołtarzem składamy Skarbonki Wielkopostne. Składka z tego dnia przeznaczona na CARITAS.  Msza św. o godz. 1500 na cmentarzu.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie 8 wpłat w tym 7 druga rata.
  5. Prasa katolicka: Niedziela , Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  6. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni oraz świąteczny wystrój. W obecnym tygodniu proszę panie: Anna Boruta, Ewa Flaga, Danuta Noga, Halina Pyc. Kaplica cmentarna panie: Edyta Łuszcz, Elżbieta Łuszcz.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości Bożych  łask i darów. Rodzinnych ,radosnych, zdrowych  i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! „Nie bójcie się!” – słowa, które w poranek wielkanocny usłyszały niewiasty, dziś skierowane są do nas. Są wezwaniem do porzucenia lęku i bojaźni oraz podjęcia misji apostołowania, że Jezus żyje i działa wśród nas. On sam będzie nas w tym dziele wspierał swoim błogosławieństwem.