1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400.
  3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień Świętości Życia. Módlmy się o ochronę ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Tradycyjnie jest to czas, w którym podejmuje się dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego ( deklaracje do pobrania na stoliku obok gazet). 25 marca br. minie 30 lat od utworzenia diecezji rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach i całej wspólnocie Ludu Bożego. Odpowiadając na Apel abpa Gądeckiego w każdej parafii w dniu 25 marca  o godz. 17 w łączności z Ojcem św. Franciszkiem modlić się o pokój odmawiając Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Droga Krzyżowa godz. 1700. Po Mszy św. spotkanie KSM-u. Ze względu na uroczystość  nie  obowiązuje post (wstrzemięźliwość od mięsa).
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  2 wpłaty
  6. Bóg zapłać z ofiary do puszek na misje zebrano 365 zł.
  7. Przy prezbiterium są do nabycia Baranki Wielkanocne w ceni 6 zł.
  8. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami Miłość większa niż śmierć mówi o tajemnicy Zwiastowania Pańskiego oraz Trzydzieści lat diecezji rzeszowskiej Gość Niedzielny  z artykułami: Ośle uszy błazna  mówi o grzechu nieczystości oraz Bóg jest niewinny. Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży z licznymi ciekawostkami o św. Michale Archaniele, herbach miasta, sporcie itp.
  9. Bóg zapłać paniom  za troskę o świątynie oraz porządki przy kapliczce Pana Jezusa Miłosiernego. W obecnym tygodniu proszę panie: Urszula Czaja, Karolina Czerkies, Katarzyna Skóra, Maria Jajko.